Červená a černá kuchyně (51 fotografií): design pro odvážné a ambiciózní lidi

Dekor kuchyně, provedený v černé a červené barvě, vypadá velmi extravagantně a stylově. Samozřejmě to není typ designu, který je vhodný pro útulné rodinné čajové párty.

Červené a černé kuchyně jsou moderním designem pro mládež nové generace. Ačkoli takový nádherný design může být také vybrán extravagantními a mimořádnými lidmi, kteří oceňují svobodu a nezávislost.

červená černá kuchyně

Moderní interiérový design v odvážných bílých červeno-černých tónech

Lidé vnímají tuto barvu požáru různými způsoby. Pro některé je červeně zdrojem síly a inspirace a pro druhé - nervových poruch a nepohodlí.

Proto výběr interiéru v černé a červené barvě konzultujte s rodinnými příslušníky. Pokud barva oheň dává vitalitu a inspiraci, pak se tento styl výzdoby samozřejmě stane mistrovským dílem dramatického a patetického.

červené černé kuchyně

Příslušenství z kovu - nenahraditelný atribut modernity

Kuchyně červené-černé barvy - barvy vášně a impulsu, mohou mít širokou škálu dekorů a doplňků.

Ale s takovým barevným řešením interiéru je třeba věnovat zvláštní pozornost mnoha parametrům:

  • Osvětlení a osvětlení;
  • Zdobení stěn a podlahy místnosti;
  • Návrh nábytku a příslušenství;
  • Textilní doplňky pro interiér.

Je to důležité. Interiér, vyrobený v černé a červené a bílé barvě, by měl být pečlivě promyšlen do všech detailů.

Červená kuchyň - podívejte se sem.

Dokončovací materiály pro interiér kuchyně v červených černých tónech

červené horní černé dno

Krémová strop neobvyklá hladká geometrie vyvažuje agresivitu červené barvy

Tapety pro červenou a černou kuchyň by měly být vybrány v neutrální šedo-béžové světlé barvě. Černo-červená gama je poměrně agresivní, takže by měla být vyvážena klidnými barvami stěn, stropu a podlahy místnosti.

Je třeba vyhnout se zdobení stěn tapety se vzorem, což může způsobit nadměrnou agresivitu a lasciviousness designu kuchyně.

Ve výzdobě stěn a podlahy by měly být přítomny klidné perleťově šedé nebo kávovo-béžové odstíny. V ideálním případě bílá barva, podivně, je agresivní.

Proto kuchyňský dekor, vyrobený v červených a černých tónech, nemůže být doplněn o jasně bílou barvu podlahy nebo stropu. Jak vidíte na fotografii, jasná bílá podlaha dává místnost oficiálnost.

černá dolní červená vršek

Útulná a teplejší by vypadala podlaha a strop, vyrobený v perleťových barvách

Pro pokrytí stěn je nejlepší tapeta z hladké textury nebo jednoduše dekorativní omítky neutrální barvy.

Účinně vypadá černě a bílá-červená kuchyně, jejíž podlahová krytina je zhotovena z černé tašky. Tato volba zdůrazňuje sytost a teplo červené barvy.

interiéru

Červené a třešňové prvky interiéru v kombinaci s černobílým nábytkem a zdobením stěn a podlah

Jak vidíte na fotografii, bílá barva činí prostor volnější a lehčí. Černé dno - červená špička - je tedy ideální volbou pro zdobení kuchyně v malém prostoru.

Podle zákonů designu světelné barvy vizuálně zvětšují prostor prostornější a temné, naopak, zužují prostor. Správně zvolené kontrastní kombinace barev mohou nejen změnit geometrii místnosti, ale také zdůraznit určité detaily interiéru.

Proto je lepší vybrat kuchyňský nábytek se samostatnými vložkami červené barvy na tmavém nebo světlém pozadí.

kuchyň červená černá barva

Interiér ve stylu nové vlny - spojujeme nesrovnatelné

Červené top - černé dno, takové nábytkové sady najdete v mnoha módních salonech. Stojí však za to, že tento nábytek nevypadá dobře v malé místnosti.

Návrháři doporučují pro instalaci těchto apartmánů plochu nejméně dvacet metrů čtverečních. Nábytek potom neprodukuje depresivní, naléhavý dojem.

A pokud není určena k tomu, aby měla velký kuchyňský prostor a interiér v černých a červených tónech vypadá atraktivně, co dělat. Můžete se omezit na jeden centrální jasný černý a šarlatový nábytek - například skříň nebo pouzdro na tužky.

černá a bílá červená kuchyně

Kuchyňské studio s funkčním zónováním v různých barvách

Dobrý vzhled také vypadají černé jídelní stoly v kombinaci s šarlatovými židlemi ve stylu hi-tech. Stojí za zmínku, že cena za takové světlé a neobvyklé předměty interiéru nábytku není vůbec vysoká. Prakticky každý si může dovolit takový extravagantní nábytek v kuchyni.

Je to důležité. Nábytek vyrobený v jedné barvě je špatně vnímán. Je lepší vybrat si nábytek, malovaný v několika barvách.

Například černá kuchyně s červenou kuchyní vypadá příliš dramaticky. Proto se doporučuje, aby návrháři ulehčili napětí s lehkými barvami.

bílá černá a červená kuchyně

Interiér v duchu dvacátého prvního století

Vzhledem k tomu, že design v odvážné černé a červené paletě je poctou modernosti a módě, pak materiály dekorace jsou také lepší vybrat špičkové. Podlahy - keramické dlaždice "mramor" černé nebo světle šedé.

Není špatné, kombinuje se s červeno-černou vnitřní laminátovou podlahou pod "odbarveným dubem" perlou.

Návrh nábytku a příslušenství

tapety pro červenou černou kuchyni

Skvělý design kuchyně pomocí živé palety barev

Po zastavení výběru v úchvatné škále červené a černé barvy je možné zdobit interiér kuchyně v několika zcela odlišných stylech:

  • Černá a červená kuchyně v duchu země Vycházejícího Slunce, Japonsko, mají zdrženlivost a duchovnost. Budou proto propojovat sofistikovanost a aristokratickou přísnost, jak navrhnout;
černé a červené kuchyně

Kuchyně v orientálním stylu

  • Červeno-černobílá kuchyně v klasickém stylu přebírá nábytek z mahagonu s prvky vyřezávaných inlayů a textilií s fialovým odstínem. Prvky zlacení a překrytí kovů na nábytku zdůrazňují aristokratismus a zdokonalení interiéru. Dekorace stěn by měla být provedena v lehkých, nenápadných tónech s diskrétními vzory a ozdobami;
uglovaya-kuhnya-v-klassicheskom-stile

Rohová kuchyně v klasickém stylu

  • Interiér v duchu dvacátého století je nasycen řadou stylových lesklých kovových detailů a doplňků. Mimořádné lampy jsou vítány, jako u kosmické lodi a domácích spotřebičů, což je spíše jako ovládací panel Shuttle;
v černé a červené barvě

Neobvyklý interiér moderní kuchyně

  • Bílá-černá-červená kuchyně v minimalistickém stylu se vyznačuje ostrostí linií a tvrdým zonováním území do pracovního a jídelního prostoru;
  • Veselý a veselý kuchyňský interiér ve venkovském stylu znamená kombinace bohaté červené barvy s pastelově bílými vanilkovými odstíny a malými černými akcenty. Takové velkolepé černé doplňky mohou být vyrobeny z vašich rukou, zvýrazňující zajímavý detail interiéru.
červená černá a bílá kuchyně

venkovního stylu

Je to důležité. Červená barva mění odstín při různých světelných podmínkách. Proto je při výběru nábytkové sady požárních barev žádoucí zkontrolovat, jaký tón bude mít při denním a elektrickém osvětlení.

Taková odlišná červená barva

nastavit

Stylizace pod kavárnou avantgardou

Stíny této veselé a jasné barvy jsou mnoho. A z jaké červené barvy se upřednostňuje interiér kuchyně, závisí také na jeho stylovém a lehkém provedení.

Je důležité vzít v úvahu skutečnost, že červená barva má vzrušující účinek na psychiku. Černá a bílá červená kuchyně mnoha lidí může být vyvážená. Kromě toho se ukazuje, že v domácnostech s převahou červené barvy se každodenní zranění vyskytují častěji - řezy, rány, oděvy.

Například pokyny k návrhu místností domácnosti v časech SSSR obecně nedoporučoval použití červené v dekoru kuchyně a koupelny. Proto jsou žádoucí jasné barvy, aby se zabránilo tlumení tmavých tónů nebo difúzního osvětlení.

Jaké pocity a emoce způsobují červenou škálu barev?

Vznešená bordka

tapety

Osvětlení v kuchyních s takovým interiérem by mělo být jasné a vážné

Tato bohatá a bohatá barva je ideálně kombinována s dřevěnými vyřezávanými vložkami a zlaceným doplňkem. Nábytek sadu barvy vína poskytne místnosti kuchyni královské elegantní a vznešenost.

Je to důležité. Tmavě burgundské v kombinaci s černou barvou by měly být používány pouze ve velkých prostorách. V těsné kuchyni způsobuje "naléhavý" a ponurý pocit.

Sunny oranžová

černá s červenou barvou

Kuchyně ve venkovském stylu

Tato barva by se měla používat velmi opatrně, zejména v kombinaci s černými prvky dekoru. Protože můžete vytvořit smutek.

Interiér kuchyně v oranžových tónech harmonicky vypadá s lehkými karamelovými odstíny. Černé příslušenství by mělo být přísně dávkováno a aplikováno, zejména v dekoraci dekorace domácích spotřebičů.

Přečtěte si také článek o oranžové kuchyni v interiéru.

Šarlatová, růžová a karmínová

Červená a černá kuchyně (51 fotografií): design pro odvážné a ambiciózní lidi

Kuchyně s dobrou náladou

Tyto barvy předpokládají přítomnost pouze malých černých doplňků v interiéru. Je lepší upřednostňovat kontrasty založené na perleťově šedých nebo jaseňově růžových odstínech. Tento interiér kuchyně zvyšuje náladu a inspiruje optimismus.

Je to důležité. Při výběru šarlatového nebo karmínového barevného schématu kuchyně by mělo být osvětlení rozptýlené a měkké. Vzhledem k tomu, že stíny odlité z příslušenství mohou zcela narušit paletu barev nábytku a dokončit.

Závěr

Červená a černá kuchyně (51 fotografií): design pro odvážné a ambiciózní lidi

Červená barva umožňuje provádět odvážné experimenty v designu

Jen odvážní a sebevědomí optimisté si mohou dovolit červené černé kuchyně. Proto můžete vlastníkům přát jen štěstí a sebevylepšení v designu tohoto stylového a neobvyklého interiéru kuchyně.

Dvoubarevné kuchyně - podívejte se sem.

Galerie

Leave a Comment

4 + 4 =